Back to main website

Author: Admin

iPad pro nejmenší: Puzzle

Sestavte správně dílky skládačky a objevte všechna zvířátka skrytá v krajině. Barevná hra pro nejmenší, doplněná o animace a zvuky zvířat. Obsahuje jedno i více prostředí s množstvím zvířat a předmětů ke skládání.  Zmrzlá zvířátka pro iPad Polygoni pro iPad Ztracený Yetti pro iPad Kouzelný les pro iPad Tropický ostrov pro iPad Za polárním kruhem pro iPad  

Kompletní vizuální styl

Vytvoříme kompletní vizuální styl pro Vaši firmu nebo Vámi pořádaný koncert či konferenci. Pro mezinárodní konferenci Prag – Residenz des Habsburgers Ferdinand I. 1526–1564 jsme realizovali tento vizuální styl:    

Animovaný videospot

Pro právní poradnu Gender studies jsme vytvořili tento animovaný video-spot, který můžete vidět v ordinacích nemocnic, nebo v reklamní kampani na internetu.

 

 

pravni_poradna

Vizitky

Pro Vás i Vaši firmu vytvoříme vizitky odpovídající Vašemu firemnímu stylu nebo navrhneme nový design splňující Vaše představy. Tyto vizitky jsme vytvořili pro právní poradnu Gender studies

Grafické práce

Díky širokému spektru služeb, jsme připraveni zpracovat jakýkoli projekt. Webové stránky nebo interaktivní prezentace, podklady pro internetovou i tištěnou reklamu, sazbu publikací, flashové hry, vektorové ilustrace, 3D modely a mnoho dalšího.   Svěřte nám i svá netradiční přání. Rádi Vám poradíme s konceptem a najdeme nejefektivnější technologie k jeho realizaci.